DJ Miki

O mne

Kto som?

Volám sa Mikuláš Polák. Som absolvent MatFyzu v Bratislave a popri práci sa venujem robeniu DJ na rôznych eventoch. Okrem toho robím pravidelného zvukára a aj organizujem rôzne typy akcií.

Ako DJ pôsobím už niekoľko rokov a stretám sa s rôznymi typmi požiadaviek, ktorým sa snažím vyhovieť. Hrám a moderujem svadby, plesy, stužkové slávnosti, firemné večierky, párty a iné podujatia.

15 000+

SKLADIEB V DATABÁZE

30+

ODOHRATÝCH PODUJATÍ

16

SVETELNÝCH EFEKTOV

6

ROČNÁ PRAX

Čo hrávam

Nikdy si nerobím pripravený playlist piesní, ktoré by som na podujatí púšťal. Namiesto toho volím stratégiu hrania žánrov podľa publika. Na každej akcii je iné zloženie ľudí s iným vkusom a inou náladou. Počas podujatí hudbu netvorím, ale radšej púšťam známe piesne, ktoré majú ľudia radi. Ideálny DJ by sa mal prispôsobiť každej situácii a podľa toho upravovať aj hrané piesne. Napriek tomu sa pokúsim zhrnúť žánre o ktoré býva najväčší záujem:


Čo o mne povedali

Klára, 2018

DJ Miki je najlepší dídžej v galaxii. Zahrá ti čo chceš! 😀 

Michal, 2019

DJ MIKI nám hral na svadbe. Bolo to skvelé! Zabávali sa všetky vekové kategórie. Hudba, svetelná show, super nazvučená aj živá kapela. Proste čo dodať. Ruka hore! 

Martin, 2019

Miki je skvelý DJ. Ozvučenie, svetlá a technika, ktoré používa v spojení s jeho talentom naozaj zabezpečia skvelú atmosféru. Či už sa jedná o svadbu, školskú akciu, karaoke večer, ples alebo teambuildingovú diskotéku vždy ide o skvelú zábavu. 

Edita, 2019

DJ Miki nám už opakovane pripravil výbornú zábavu na našom vianočnom firemnom večierku. Pri prípravách bola najčastejšie používaná veta: „To Miki nasvieti.“ A nesklamal. Nasvietil, nazvučil, zabezpečil zábavu a tanec. 

Veva, 2020

Miki nám robil DJa na plese spoločenstva. Bol skvelý! Svojou hudbou roztancoval každého! Zabávali sa všetci, mladí aj starí, nik sa nenudil. Videl, čo sa nám páči a presne takú hudbu nám hral. Mal skvelú svetelnu projekciu, dym aj ventilátor. Všetko čo má na zábave byt! Ďakujemeeee 

Vlado, 2020

DJ Miki je spoľahlivý, a profesionálny a popri tom zároveň veľmi ochotný, priateľský a ľudský. Okrem DJovania zvládol na svadbe aj odmoderovať, čo bolo treba. Zvuk a celé ozvučenie bolo vo vysokej kvalite. Veľká vďaka.  

Adam, 2020

S Mikim sme sa dohodli na poslednú chvíľu, keďže sme museli svadbu kvôli koronavírusu posúvať, ale všetko dopadlo na výbornú. Okrem skvelej party, ktorú dotvoril hudobne, sme boli veľmi spokojní aj s osvetlením, karaoke, kvalitným ozvučením a tým, ako zabával mladých aj starších. Všetci hostia si svadbu veľmi (vyčerpávajúco) užili, keďže sa tancovalo od prvého tanca do piatej rána. Určite odporúčam! 

Megi, 2021

Keď sme hľadali DJ na svadbu, zaujala ma ponuka a hlavne štýl komunikácie DJ Miki.  Po spoločnom calle som vedela, že sme si vybrali správne.  DJ Miki je profesionál, ktorý spravil náš deň výnimočným.  Bavili sme sa do skorého rána a aj vďaka nemu naši hostia na svadbu nezabudnú. Oceňujem štýl komunikácie a všetko na čom sme sa dohodli bolo na 100% dodané. Odporúčame všetkým. Ďakujeme.

Jana, 2023

DJ Miki nám hral na našom reprezentačnom plese skrátka skvele. Postaral sa o zábavu, bol veľmi flexibilný voči našim požiadavkám a taktiež aparatúru mal neskutočne namakanú. Rovnako veľmi oceňujeme efekty aj vsuvky.


A mnoho ďalších, ktoré sa ale na túto stránku všetky nezmestia...

Kontakt

+421 914 123 761

SK81 0200 0000 0033 2529 5453