DJ Miki

Cenová ponuka

Malá akcia

Pri ozvučení rodinnej oslavy, prednášky, príhovoru alebo konferencie zabezpečím primeranú profesionálnu zvukovú techniku a dohľad počas celého priebehu. Ozvučenie je možné vnútri aj vonku a po dohode nie je problém udržiavať hudobný podmaz, alebo zabezpečiť tematické nasvietenie miesta.

V cene pohybujúcej sa okolo 300€ sú zarátané mikrofóny, reprobedne a 4 tematické svetlá. 

Štandardný balík

Svadba, ples, stužková slávnosť, firemný večierok alebo oslava sa nezaobídu bez kvalitného DJ. Správny výber a spracovanie hudby podľa konkrétnej situácie je predpokladom vydarenej zábavy. Popri tom je moderovanie zábavy a prípadné hranie skladieb na želanie výborným doplnkom. Pohoda, spokojnosť, tancujúci dav, to je všetko, čo sa snažím dosiahnuť na akciách. Klientom sa snažím prispôsobiť po technickej, hudobnej alebo organizačnej stránke. So zákazníkmi komunikujem a pomáham im aj pri organizácií. 

V cene pohybujúcej sa okolo 650€ je zarátané osobné stretnutie a prebratie detailov o akcii. Následne profesionálne ozvučenie a osvetlenie celej sály, t.j. nasvietenie celej sály 8-farebnými svetlami do tematickej farby a taktiež 12 dynamických svetiel nad tanečným parketom, ďalej bezdrôtový mikrofón pre moderátor, voňavý dym, ventilátor... Celú akciu doprevádzam moderovaním. Zvyčajné trvanie akcie je do 3:00. Za každú ďalšiu hodinu si účtujem +30€. 

Exkluzívny balík

Tento zvýhodnený balík obsahuje štandardný balík plus dodatočné nasvietenie sály 10 reflektormi, dodatočný subwoofer pre kvalitnejšie basy počas diskotéky, špeciálny voňavý dym, karaoke po polnoci, rekvizity do fotokútika a nasvietenie fotokútika. Cena balíka je 850€. V cene je doprava do 50km od BA a zábava až do 6:00.

BONUS: Dodatočné nasvietenie

Ponúkam aj možnosť dodatočného nasvietenia sály. V základnom balíku je nasvietenie sály 8 svetlami a za +50€ vám môžem nasvietiť sálu ďalšími +10 svetlami 

BONUS: Nazvučenie kapely

Či už vám bude na svadbe hrať profesionálna kapela, alebo vaši blízky vám budú chcieť zahrať pár obľúbených piesní, je veľmi vhodné aby ich bolo dobre počuť. Ponúkam vám profesionálne ozvučenie kapely od +50€. Cena zavisí čisto od veľkosti kapely. Počítam cca 10€ za každý mikrofón / hudobný nástroj. 

BONUS: Projekcia

Na každé podujatie je možnosť zabezpečenia profesionálnej projekcie na stenu alebo plátno a ovládanie počas celého podujatia za +70€

BONUS: Karaoke

V prípade záujmu je možnosť spestriť vaše podujatie zábavným karaoke. Zmes vyše 70 známych slovenských aj anglických piesní si môžu vaši hostia zaspievať do mikrofónov samostatne alebo aj skupinovo. Cena karaoke je +70€.

BONUS: Fotokútik

Ak plánujete robiť na svojom podujatí aj fotokútik, tak vám viem do neho nastaviť osvetlenie za +30€, velikánske svetelné pozadie (6mx3m, 600 LED svetielok) za +70€ a rekvizity, ktoré osviežia celý večer za +30€. Medzi najobľúbenejšie rekvizity patria kovbojské klobúky, puška, vojenské čapice, sombréro, bubliny s nápismi, boxerské rukavice a mnohé ďalšie.

BONUS: Ozvučenie svadobného obradu (+bezdrôtovo)

Mikrofóny a reproduktory na svadobný obrad vrátane technického dohľadu Vám viem ponúknuť za +80€. Je možné ozvučiť obrady vonku aj vnútri. Disponujem aj aparatúrou na batérie, takže nie je problém ozvučiť aj miesta v prírode, kde nie je elektrina.

Ostatné vplyvy na cenu

Vyššie spomínané približné ceny môžu klesnúť alebo stúpnuť najmä podľa týchto bodov: